Emulsje asfaltowe

Rodzaje emulsji asfaltowych

Kationowe Emulsje Asfaltowe dostępne w Przedsiębiorstwie Drogowo – Inżynieryjnym „KAREX”

Posiadamy w swojej ofercie następujące emulsje asfaltowe:

KAREX C60 B3 ZM

emulsja do skropień międzywarstwowych

(kationowa emulsja asfaltowa przeznaczona do złączenia warstw asfaltowych wykonanych z asfaltów niemodyfikowanych na drogach obciążonych ruchem od KR1 do KR7)

KAREX C60 BP3 ZM

modyfikowana polimerem emulsja do złączania warstw nawierzchni

(kationowa emulsja asfaltowa przeznaczona do złączenia wszystkich warstw asfaltowych wbudowanych w nawierzchnię na drogach obciążonych ruchem od KR1 do KR7)

KAREX C65 B3 PU/RC

emulsja do powierzchniowych utrwaleń oraz remontów cząstkowych

(kationowa emulsja asfaltowa przeznaczona do powierzchniowych utrwaleń i remontów cząstkowych wykonywanych na drogach obciążonych ruchem od KR1 do KR4)

KAREX C65 BP3 PU/RC

emulsja wykorzystywana do powierzchniowych utrwaleń oraz remontów cząstkowych

(kationowa emulsja asfaltowa przeznaczona do powierzchniowych utrwaleń i remontów cząstkowych wykonanych na drogach obciążonych ruchem od KR1 do KR7)

KAREX C69 B3 PU

emulsja do powierzchniowych utrwaleń

(kationowa emulsja asfaltowa przeznaczona do powierzchniowych utrwaleń wykonanych na drogach obciążonych ruchem od KR1 do KR4)

KAREX C69 BP3 PU

emulsja modyfikowana polimerem wykorzystywana do powierzchniowych utrwaleń

(kationowa emulsja asfaltowa przeznaczona do powierzchniowych utrwaleń wykonywanych na drogach obciążonych ruchem od KR1 do KR7)

KAREX C60B10ZM/R

kationowa emulsja asfaltowa przeznaczona do recyklingu nawierzchni oraz do złączenia wszystkich rodzajów warstw z pominięciem warstw asfaltowych wykonywanych z asfaltów modyfikowanych wbudowanych na drogach obciążonych ruchem od KR1 do KR7

KAREX C60 B5 ME

emulsja wykorzystywana do mieszanek mineralno-emulsyjnych wbudowywanych na drogach obciążonych ruchem od KR1 do KR3

Więcej szczegółów o emulsji asfaltowej KAREX

W ciągłej sprzedaży posiadamy emulsję KAREX C65B3PU/RC oraz KAREX C60B3ZM. Wydawanie emulsji odbywa się w godzinach od 7.00 do 15.00. 

Odbiór w innych godzinach jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu. W celu uzyskania informacji o wysokości cen, terminach dostaw i odbioru proszę o kontakt pod numerami (0-62) 7629875 lub 603 859 777. Pozostałe zamówienia realizujemy na życzenie klienta. Cenę oraz sposób dostawy emulsji uzgadniamy indywidualnie.

Posiadamy szeroką gamę cystern do przewozu emulsji asfaltowych o pojemności od 8 do 25 Mg. 

Istnieje możliwość dostawy emulsji bezpośrednio na budowę.

Dla stałych odbiorców udzielamy rabatów cenowych.

Wysoka jakość naszych produktów gwarantuje wdrożony system Zakładowej Kontroli Produkcji. Posiadamy również Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji potwierdzający spełnienie przez nasze produkty wymagań normy PN-EN 13808. Kationowe Emulsje Asfaltowe posiadają również Atest Higieniczny wydany przez Państwowy Zakład Higieny.

   

Scroll to Top